Ziyaretçi İstatistiği
 Bugün = 17
 Dün = 17
 Bu Hafta = 106
 Bu Ay = 389
 Toplam = 178864

 
 İp : 3.80.128.196

~HATİPOĞLU PANSİYON~

Pansiyonumuz çarşı caddesi üzerinde bulunmaktadır. Bu yönden lokanta, kahvehane Cami(150 mt. yakınımızda) gibi toplu yaşam noktalarına kolayca ulaşabilirsiniz... 

Karahayıtta sadece bizim pansiyonumuzda ısınma problemi olmaz.
Çünkü beldemiz pansiyonları arasında sadece bizim odalarımız termal su ile değil, "kömürlü" kalorifer sistemi ile "tabandan" ısıtılmaktadır.
Maalesef termal su ile ısıtma sistemine sahip diğer pansiyonların, güzel Karahayıtımızın en önemli zenginliği olan kırmızı suyu hoyratça kullanmaları sebebiyle beldemiz genelinde özellikle son yıllarda kış sezonlarında termal su kesintileri yaşanabilmektedir. Bundan dolayı da misafirlerin en temel ihtiyaçları olan ısınma ihtiyaçlarını bile karşılayamamaktadırlar.

Wifi (Kablosuz internet) hizmetimiz mevcuttur.

 Her odamızda en az 2 yatak mevcuttur. Ama ihtiyaç halinde ek yer yatağı verebiliyoruz...

Yine her odamızda televizyon, buzdolabı, gardrop mevcuttur.

*** Pansiyonumuzda yeme-içme hizmeti bulunmamaktadır.

Lüx Oda'mızın mutfak kısmı oldukça geniştir ve büyük bir mutfak tezgahı bulunur. Yani daha rahat yemek hazırlayıp yemeğinizi mutfakta yiyebilirsiniz. Diğer odalarımızın mutfaklarını ise sadece yemek hazırlamak için kullanabilirsiniz. Misafirlerimiz eğer yemeklerini kendi mutfaklarında kendileri yapmak istiyorlarsa mutfak gereçlerini kendileri getirmelidir.

Odalarımızda Yeni Mdf mutfak dolapları ve mermerit mutfak tezgahı döşemesi vardır.

***Her odamızda (odaya has) banyolarda kırmızı suyun içine doldurulduğu 1,5 metreküplük el yapımı küvetler bulunmaktadır. Kırmızı suyu bu havuzlara doldurarak kullanabilirsiniz.
Pansiyonumuzdaki kırmızı su yaklaşık yerin 25 mt altından çekilmektedir. Bu yüzden suyumuzun mineral yoğunluğu ile sıcaklığı çok fazladır.

Banyo, tuvalet ve mutfaklarımızın taban ve yan yüzeyleri kalebodur/fayans ile kaplıdır. Bunu şimdiden söylüyoruz, çünkü diğer pansiyonlarla bizim pansiyonumuzun kalite farkını zihninizde daha net takdir edebilirsiniz.

Odalarımızdaki tuvaletler "oturaklı tuvalet" şeklindedir... Elbette böyle olması bazı rahatsızlığı olan misafirlerimizi zor durumda bırakmamaktadır...
 
Lüx Odalarımızın kendine has balkonu vardır. Ayrıca Lüx odalarımızın balkonlarında, 3. katta olduğu için çarşı manzarası çok hoştur. Karahayıt resmen ayaklarınızın altında kalıyor gibi hissedersiniz... Diğer odaların balkonları 2 odanın ortak kullanabileceği şekilde bırakılmıştır. Pekala o odaların da balkonlarını ayırabilirdik... Fakat iki odaya ortak balkon uygulamamızın avantajı var... İki dost aile şeklinde gelen misafirlerimiz böylelikle muhabbetlerine geniş geniş devam edebilirler...

Odalarımızın temizliği hususunda da gayet titizizdir. Bilhassa banyo ve tuvaletler Asit (Tuz Ruhu) ile temizlenmektedir. Nevresim/çarşaflar da her müşteri için tekrar değiştirilmektedir. Ayrıca diğer rutin temizlik işlemleri de yapılmaktadır.
 
Ayrıca sıcak su nedeniyle oluşabilecek rutubete ve olumsuz kokulara karşı da binamızın arıtma ve havalandırma sistemi gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir.
 
Bizim felsefemiz: "Evinizdeki rahatlığı hissedin..."

Sizleri Karahayıt 'taki Kaplıcaları mıza bekleriz...

İlginizden dolayı Teşekkür Ederiz...

 


~Hatipoğlu Pansiyon~

Emekli İmam Ali OKUMUŞ

Şifalı Aile Banyoları, Termal Kaplıca ve SPA

Tel : 0 258 271 42 26

Cep : 0 555 657 83 26

 

TCMB Döviz Kurları
Döviz Alış Satış
Dolar : 5.8253 - 5.8358
Euro : 6.5519 - 6.5637

Hava Durumu
(Karahayıt)
Copyright© Süleyman Said OKUMUŞ