Sitede Ara :

~HATİPOĞLU PANSİYON~

Pansiyonumuz ile ilgili tüm bilgiler aşağıda belirtilmiştir(Dikkatle Okuyunuz). Pansiyonumuza ait Fotoğraflara, Ücret bilgisine, İletişim bilgisine ve Rezervasyon sayfasına vs... sayfanın sol kısmındaki menüleri kullanarak ulaşabilirsiniz.

Pansiyonumuz çarşı caddesi üzerinde bulunmaktadır. Bu yönden lokanta, kahvehane Cami(150 mt. yakınımızda) gibi toplu yaşam noktalarına kolayca ulaşabilirsiniz...
 
Wifi (Kablosuz internet) hizmetimiz mevcuttur.

 Her odamızda en az 2 yatak mevcuttur. Ama ihtiyaç halinde ek yer yatağı verebiliyoruz...

Yine her odamızda televizyon, buzdolabı, gardrop mevcuttur.

*** Pansiyonumuzda yeme-içme hizmeti bulunmamaktadır.

Lüx Oda'mızın mutfak kısmı oldukça geniştir ve büyük bir mutfak tezgahı bulunur. Yani daha rahat yemek hazırlayıp yemeğinizi mutfakta yiyebilirsiniz. Diğer odalarımızın mutfaklarını ise sadece yemek hazırlamak için kullanabilirsiniz. Misafirlerimiz eğer yemeklerini kendi mutfaklarında kendileri yapmak istiyorlarsa mutfak gereçlerini kendileri getirmelidir. Ama Tüp ihtiyacınızı biz iç dolum ücretini almak kaydıyla karşılayabilmekteyiz.

Odalarımızda Yeni Mdf mutfak dolapları ve mermerit mutfak tezgahı döşemesi vardır.

***Her odamızda (odaya has) banyolarda kırmızı suyun içine doldurulduğu 1,5 metreküplük el yapımı küvetler bulunmaktadır. Kırmızı suyu bu havuzlara doldurarak kullanabilirsiniz.
Pansiyonumuzdaki kırmızı su yaklaşık yerin 25 mt altından çekilmektedir. Bu yüzden suyumuzun mineral yoğunluğu ile sıcaklığı çok fazladır.

Banyo, tuvalet ve mutfaklarımızın taban ve yan yüzeyleri kalebodur/fayans ile kaplıdır.

Odalarımızdaki tuvaletler "oturaklı tuvalet" şeklindedir... Elbette böyle olması bazı rahatsızlığı olan misafirlerimizi zor durumda bırakmamaktadır...
 
Lüx Oda'mızın kendine has balkonu vardır. Ayrıca Kral Daire'mizinbalkonlarında, 3. katta olduğu için çarşı manzarası çok hoştur. Karahayıt resmen ayaklarınızın altında kalıyor gibi hissedersiniz... Diğer odaların balkonları 2 odanın ortak kullanabileceği şekilde bırakılmıştır. Pekala o odaların da balkonlarını ayırabilirdik... Fakat iki odaya ortak balkon uygulamamızın avantajı var... İki aile şeklinde gelen ve birbirinden ayrılmak istemeyen misafirlerimizi ayırmamak ve ortak balkonda muhabbetlerine devam etmelerini sağlamak içindir...

Lüx Oda'mızda merkezi ısıtma (tabandan) sistemi vardır.

Odalarımızın temizliği hususunda da gayet titizizdir. Bilhassa banyo ve tuvaletler Asit (Tuz Ruhu) ile temizlenmektedir. Nevresim/çarşaflar da her müşteri için tekrar değiştirilmektedir. Ayrıca diğer rutin temizlik işlemleri de yapılmaktadır.
 
Binalarımız yeni yapı olduğu için asla rutubet kokusu olmamaktadır. Ayrıca sıcak su nedeniyle oluşabilecek rutubete ve olumsuz kokulara karşı da binamızın arıtma sistemi gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir.
 
Bizim felsefemiz: "Evinizdeki rahatlığı hissedin..."

Sizleri Karahayıt 'taki Kaplıcaları mıza bekleriz...

İlginizden dolayı Teşekkür Ederiz...

 

~Hatipoğlu Pansiyon~

Emekli İmam Ali OKUMUŞ

Şifalı Aile Banyoları, Termal Kaplıca ve SPA

Tel : 0 258 271 42 26

Cep : 0 555 657 83 26

 

Hava Durumu

Pamukkale için önümüzdeki 5 günlük hava durumunu görmek için tıklayınız

Copyright© Süleyman Said OKUMUŞ
Karahayıt kaplıcaları oteller pansiyon termal thermal kırmızı su hatipoğlu kaplıca otel